przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
43665 odwiedzin

Informacje dla społeczeństwa

A A A

INFORMACJA

 

Informujemy, iż od dnia 05.03.2019r drogą przetargu najemcą budynku przedpogrzebowego jest Przedsiębiorstwo Pogrzebowe "Haron" J. Rembiejewska, Z. Rembiejewski, M. Rembiejewska s.c. ul. 1-go Maja 12, 96-500 Sochaczew.

 


 

INFORMACJA

 

Od 1 stycznia 2017 roku Gmina Miasto Sochaczew tj. Zakład Gospodarki Komunalnej w Sochaczewie oraz Cmentarz Komunalny w Sochaczewie zostały połączone. W dniu połączenia, należności i zobowiązania Cmentarza Komunalnego w Sochaczewie przejęła w całości Gmina Miasto Sochaczew tj. Zakład Gospodarki Komunalnej w Sochaczewie. Pracownicy Cmentarza Komunalnego w Sochaczewie stali się natomiast, na zasadach określonych w art. 23 Kodeksu Pracy, pracownikami Zakładu Gospodarki Komunalnej w Sochaczewie.

 


 

Korzystanie z wody

Cmentarz Komunalny wyposażony jest w sieć wodociągową.
Instalacja wodociągowa jest wyłączana jesienią (zwykle po 1 listopada), gdy prognozowane są spadki temperatury poniżej 0°C, i włączana na wiosnę (zwykle w połowie marca), gdy ustąpią przymrozki.

 


 

Opłaty za wjazd na cmentarz       

§ 8 pkt 5 Regulaminu Cmentarza Komunalnego mówi:

5. za wjazd na teren Cmentarza pojazdów samochodowych należących do firm i osób wwożących materiały służące do wykopania prac kamieniarskich, brukowych, naprawczych przy nagrobkach. Powyższa opłata dotyczy jednej doby bez względu na ilość wjazdów i pobierana jest za każdy pojazd oddzielnie.

 Opłata  za  wjazd  brutto  wynosi  108 zł.    


kontakt